Bohaterowie

Pierwszoplanowi;

Victoria Clark - ma 16 lat. Jest niewysoką, naturalną blondynką o głębokich niebieskich oczach. Nie jest typem imprezowiczki, ale jak już zacznie pić to staje się duszą towarzystwa. Lubi zaszyć się gdzieś w samotności, ale nie jest nudna lub zamknięta w sobie. Najczęściej wtedy słucha muzyki, spaceruje lub ogląda Londyn ze swojego balkonu. To jej ulubione zajęcie. Uwielbia marzyć, ale jeśli trzeba twardo stąpa po ziemi. Jest wierna swojej przyjaciółce, do innych podchodzi z większym dystansem.

Claudia Brown - 17 lat. Ma farbowane, ciemne blond włosy i niebieskie oczy. Lubi się zabawić, lecz nie robi tego często. Nikogo nie udaje. Jest szczerą, miłą i pełną życia dziewczyną. Kiedyś usłyszała od kogoś, że to, że nie przejmuje się zdaniem innych jest jej wielką zaletą. Szybko zawiera przyjaźnie, ale jej największą przyjaciółką jest Victoria Clark. Ich spotkanie z One Direction odmienia ich życie, a utrata dwóch przyjaciół : Lucasa i Oscara wpływa na tą znajomość lepiej pod każdym względem.

One Direction.
Brytyjsko-Irlandzki boysband. W skład zespołu wchodzi grupka pięciu chłopaków:
Harry Styles - 18-latek. Ma zielone oczy i loki, które przyciągają uwagę. Na początku znajomości z dziewczynami, za bardzo się do nich nie rwał.
Zayn Malik - 19-latek. Jest brunetem o brązowych oczach. To jemu na samym początku wpadła w oko Victoria. Coś pomiędzy nimi się psuje, dając w przyszłości pozytywne efekty.
Niall Horan - 19-latek. Blondyn o jasnej karnacji i słodkich błękitnych oczach. Początkowo wydaje się, że z jego związku z Victorią, powstanie coś poważnego.
Liam Payne - 19-latek. Ma brązowe oczy i włosy tego samego koloru. 'Tata zespołu ' . Jest bardzo miły i rozważny.
Louis Tomlinson - 20-latek. Pobieżnie, z wyglądu podobny do Liama. Z charakteru jest zabawny i potrafi rozśmieszyć każdego, kogo spotka na swojej drodze. Uwielbia marchewki.

Drugoplanowi;

Lucas Collins - ma 17 lat i przez swoją zarozumiałość  traci swoje przyjaciółki : Victorię i Claudię.
Oscar Cook - rówieśnik Lucasa. Zaufany i przyjacielski chłopak. Przyjaciel Collins'a. Pewnego dnia z powodów rodzinnych, wyjeżdża za granicę na stałe.

1 komentarz: